Babalar günü hediyesi fikirleri tamda burada.

Babalar Günü İçin Nereye Gitsek Diyenlere Tatil Önerileri

Bu sene Babalar Günü 17 Haziran’da kutlanacak. Birbirinden farklı aile tipleri arasında değişmeyen tek gerçek babalarımızın çok kıymetli olduğudur. O halde bu babalar gününde onları şöyle güzel bir tatile çıkarmayalım mı? Babanıza en güzel ve en farklı hediyeyi vermek istermisiniz? Babalar Günü’nde nerelere gidilir yazımızı size ilham vermesi için yazdık, buyrun efendim!

Antalya’da Deniz Tatili

Tüm sene boyunca çok çalışmış ve yorulmuş babalarımız için Antalya’da yer alan her şey dahil otellerde keyif çatmak harika bir fikir olabilir. Sıcak Akdeniz güneşi ve eşsiz mavilikteki ılık deniz, gün boyu sunulan ikramlarla birleşince babalarımızın keyiften dört köşe olacağına eminiz. Akşamları ailece animasyonlara katılıp eğlenebilir ve gündüzleri havuzda veya denizde yan gelip yatabilirsiniz.

Çeşme’de Ufak Bir Pansiyonda Tatil

Babaya hediye bakanlar için güzel bir seçenek olabilir. Kimilerimize Antalya çok sıcak gelebilir. Neyse ki Türkiye aynı anda birçok iklime sahip ve birçok zevke hitap eden tatil fırsatları sunabiliyor bize. Eğer Antalya’nın sıcağından bunalacağını düşünenler varsa, Babalar Günü 2018 yazında Çeşme’de kutlanabilir. Böylece en güzelini hakeden babalarımız tatlı ve cıvıl cıvıl sokaklarında gezintiler yapabilir, Ege’nin serin sularında serinleyebilirler. Tatlı bir pansiyonda konaklamak harika bir fikir; sabahları ağaç altında kahvesini yudumlarken gazetesini okuyan babalarımızı mutlu görmek için her şey!

Karadeniz Turu

Okullar da bitmiş olacağından ailece bir Karadeniz turu yapılabilir. Eşsiz doğası ve sık ağaçlarıyla babalarınızın oksijenden başını dönsün! Şelaleleri, ormanları ve insanlarıyla Karadeniz ülkemizin en güzel bölgelerinden. Maceracı babalarınızı rafting yapmaya götürerek adrenalinin yeni bir boyutunu beraber deneyimleyebilirsiniz. Lezzetli kahvaltılar ve yerel yemeklere sahip olan bölgede damak zevkine düşkün babalarımızın keyfi çok yerinde olacak!

İstanbul Adalar’da Güneyden Çalınmış Bir Gün

Fazla vakti olmayanlar İstanbullular Adalar’da harika bir gün geçirebilirler. Arabaların olmadığı sokakları, güzel balık restoranları ve üzerlerine rahatlık çökmüş halkı ile Adalar’da geçirilecek bir günde en büyük mutluluğu babalar yaşayacak. Panoramik İstanbul manzarası ile çok lezzetli yiyecekler birleşince, yanına da bir şişe şarap açılırsa babalar günü mesajınız duygu seli yaratacak. İstanbul’dan yarım saatcik uzaktaki Adalar’da Bodrum’daymışsınız gibi hissedeceğiniz bir gün yaşayabilirsiniz.

Hiç Babanızla Kampa Gittiniz Mi?

Babaların doğa içerisinde tüm bilgilerini ortaya döktüklerini ve çocuklar gibi eğlendiklerini göreceksiniz. Çadır kurmak, akşam ateş yakmak, eğer yakında varsa bir yerde balık tutmak gibi şahane aktivitelerle hem babanızı eğlendirebilir hem de siz çok eğlenebilirsiniz. Üstelik babanızla aranızda unutulmaz bi anı olacağından eminiz. Üstelik ülkemizde kamp yapmak için uygun çok fazla yer var. Yani nerede oturuyor olursanız olun bir çadır bir mat alıp babalar gününü bu sene unutulmaz kılabilirsiniz.

Yurtdışında Bir Babalar Günü

Dolar ve euro aldı başını gitti ama Dünya’nın doğusunda hala az para harcayarak gezilecek birçok ülke var. Kim bilir, belki Moğolistan’da ata binersiniz, belki Çin’de kültür şokuna uğrarsınız veya İran’da birkaç gün geçirirsiniz. Babanızın seveceği tipte bir yurtdışı tatili planlamak da sizlere düşüyor. Sonuçta yüzündeki mutluluğu görmek her şeye değer, öyle değil mi?

Babalarımız ailemizin direği, kimi zaman çekindiğimiz, kimi zaman arkamıza alıp güvenle dünyaya açıldığımız sığınaklarımız. Eğer babalar gününde hiçbir yere gidemeyecekseniz, belki babanızı da alıp kimsesiz çocukları ziyaret edebilir ve bir babaya sahip olmanın kıymetini daha iyi anlayabilirsiniz. Hayatta herkes aynı şanslara sahip olamıyor; bu yüzden sahip olduğumuz hiçbir şeyi egomuzun bir parçası yapmamalı ve herkesi anlayışla karşılamayı öğrenmeliyiz. BabaNızla geçirdiğiNiz tüm anların kıymetini bileceğiniz ve ondan beklediğiniz anlayışı ona sunabileceğiniz bir gün dileriz!

Babaya alınacak hediyeler arasında belki bizim önerilerimiz sizin işinize yarar. Babalar Günü kutlu olsun, keşif dolsun!

İlginizi Çekebilir :  Dünyada Tırmanış Yapmak İsteyenlere En İyi 10 Dağ

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir