Dünyada evlilik teklifi edilebilecek en iyi yerler

Evlilik Teklifi Edebileceğiniz Dünya’nın En Romantik Yerleri

Sevgiliniz sizi seviyorsa evlilik teklifi  edeceğiniz yer nerede olursa olsun “Evet!”le sonuçlanacaktır, beyler. Tabii kızların gönlünü hoş tutmak için ince düşünmek ve gerekenin ötesine geçmek sizin centilmen ve kibar bir erkek olarak anılmanızı sağlayabilir. Evlilik teklifinizi harika bir yerde yaparsanız mutlu bir evliliğin temelini de sağlam atmış olursunuz.

  • Juliet’in Balkonu, Verona, İtalya

Dünya’nın en romantik yerleri arasında gördüğümüz bu balkon, Romeo ve Juliet’in dünyaca ünlü aşklarını temsil ediyor oluşuyla öne çıkıyor. Juliet’in çıkıp da Romeo’ya seslendiği ve dünyanın en bilinen aşk hikayesini temsil eden bu balkon, sizin de aşkınızı seslenmeniz için çok güzel bir nokta. Verona’nın tarihi havasını soluyup içinden geçen Adige Nehri’nin kenarında şarap içip İtalya mutfağına ait özel tatları deneyerek kutlamanızı yapabilirsiniz.

Evlilik teklifi edebileceğiniz seçeneklerden biri olan Juliet'in Balkonu Verona'da bulunuyor.

  • Dana Villas  Otel, Santorini, Yunanistan

Hemen yanıbaşımızdaki Yunanistan bünyesinde büyülü yerleri barındırıyor. Evlilik teklifi edilecek yerler denince hemen akla gelmesi de bu yüzden. Dana Villas adındaki popüler otel, uçsuz bucaksız manzarası ve Santorini’ye özgü enerjisiyle sevgilinizi büyüleyecek bir yer. Beyaz ve çivit mavinin buluşmasının en güzel örneklerinden olan Santorini, hem mimarisiyle hem de çok lezzetli yemekleriyle kalbinizde yer edinecek. Teklifiniz olumlu cevaplandıktan sonra özel Yunan rakısı olan Uzo ile ortamı şenlendirebilirsiniz.

Evlilik teklifi için otel araştıranlara Dana Villas güzel bir seçenek.

  • Pont Des Art, Paris, Fransa

Dünya’nın en romantik şehri  Paris’te yer alan Pont Des Art’ı, Eyfel Kulesi artık evlilik teklifinde bir klişe haline geldiği için yeni önerimiz olarak sunuyoruz. Sen Nehri’nin üstünden geçen köprünün tam ortasına geldiğinizde sürpriz teklifinizi yapabilir ve sevgilinizi havalara uçurabilirsiniz. Sonrasında harika şehir Paris’te gezinebilirsiniz. Bunun için hazırladığımız Paris gezi rehberi yazımıza bir göz atmanızı öneririz. Umarız teklifiniz kabul olur!

Pont Des Art evlilik teklifi edilecek yerler arasında popüler yerlerden biri.

  • Havasu Şelalesi, Arizona, Amerika

“Şehir hayatından zaten yeteri kadar bunaldık, ben evlilik teklifimi doğal bir ortamda yapacağım.” diye düşünüyorsanız, size Amerika’da yer alan Havasu Şelalesi’ni öneririz. Büyük Kanyon’un saklı gizli kalmış bir tarafında yer alan şelale kızıl renkteki kayaların arasından tüm güzelliğiyle karşınıza çıkacak. Cebinizden de bir yüzük çıkarıp bu harika ortama yaraşır bir teklif yapabilirsiniz. Evlilik teklifi için yaratılmış gibi duran burayı sevgiliniz çok sevip kollarınıza atlayıverecek!

Farklı bir adres arayanlar için Hawasu Şelalesi en iyi evlenme teklifi edebileceğiniz konumlar arasında.

  • Na Pali Sahili, Kauai, Hawaii
İlginizi Çekebilir :  Yazın Baharı : Haziran Ayında Gezilecek Ülkeler

Hawaii, ılıman iklimi ve rahat insanlarıyla gittiğiniz an içinizi açacak bir yer. Ayrıca yeşilin ve mavinin en doygun tonlarının buluşması sıcak havayla birleşince kendinizi sinirlerinizden arınmış gibi hissedeceksiniz. Harika bir evlilik teklifi için gereken her şey tamam! Na Pali Sahili, tüm bunların yanında çok romantik ve gözlerden uzak bir lokasyon. Üstelik evlilik teklifiniz kabul olduktan sonra kendinizi okyanusa atarak serinleyebilirsiniz!

Okyanusun dibinde evlilik teklif edebilirsiniz.

  • Türkiye’de Evlilik Teklifi için tek adres: Kapadokya, Türkiye

Dünyaca ünlü romantik yerlerden olan Kapadokya, eğer yurtdışına çıkmaya zamanınız olmazsa gidebileceğiniz ve sizi asla pişman etmeyecek bir yer. Tüm gökyüzünü kaplayan balonların efsanevi görüntüsünün eşliğinde  veya bir balona baş başa binerek, balonun içinde dillere destan bir evlilik teklifi yapabilirsiniz!

Türkiye'de evlilik teklifi edebileceğiniz en güzel şehirlerin başında Kapadokya geliyor.

  • Uzakdoğu’da Evlilik Teklifi edebileceğiniz yer: Phnom Bakheng Tapınağı, Kamboçya

1100 yaşındaki tapınak bugüne kadar kim bilir nelere şahit oldu? Eğer evlenme teklifinizi burada yaparsanız bu soruya vereceğiniz cevap malum! Eşsiz fotoğraflar çekebileceğiniz bu tapınakta, siz evlilik teklif ederken çekim yapması için birisiyle anlaşmayı unutmayın! Teklifiniz kabul olduktan sonra 1100 yıldır ayaktaki tapınağa bakarak hayatın değerini anlayabilirsiniz.

Dünyada evlilik teklifi edebileceğiniz yerler arasında Phom Bakheng bulunuyor.

Sadece erkekler evlilik teklif edecek diye bir şey de yok! Sevgilisiyle hayatlarını evlilik çatısı altında birleştirmek isteyen herkes, yüzükleri cebine koyup ayarlamalarını yapsın ve bu romantik yerlere gitsin. Bir yastıkta kocayın efendim!

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir