Hakkımızda

 

Kim gezmeyi, yeni yerler keşfetmeyi sevmez ki? İnsanın ruhunu en çok rahatlatan, dinlendiren eylemlerin başında gezmek geldiği konusunda hepimiz hemfikir olacağızdır. Hatta sayfamızda gezmek temalı bir içerik bile mevcut. Okumak istersiniz diye linkini paylaşıyorum.

https://kesfegel.com/hayat-kisa-durma-gez/

Aslında kesfegel.com 2014 yılında başlayan gezme sevdamızın bir ürünüdür. Bizim yurtiçi ile başlayan keşfetme tutkumuz, dünyanın en güzel yerleri denilince akla gelen ülkeler arasında olan Tayland ile devam edip, sonu gelmeyen bir maceraya dönüştü. Gidilen her ülkede yeni birşeyler öğrenildi, yeni kültürler, yeni insanlar tanındı.

Kişi, gezme tutkusunu kendine aşıladığı andan itibaren kendine yeni bir vizyon, hayata farklı bir bakış açısı kazandırmış oluyor. Ülkesine döndüğü an etrafında onun hikayelerini, yaşadıklarını öğrenmek isteyen birçok meraklı insanla karşılaşıyor. Bize göre en büyük zevklerden birisi de paylaşma duygusu. Paylaştığımız her anı, her deneyim bir başkasına ilham veriyor.

Kesfegel.com tam da burada devreye girmiş oluyor. Sitemizde bulundurduğumuz birbirinden değerli gezgin yazar arkadaşlarımızla beraber dünya üzerinde yaşadığımız tüm anıları okuyucularımızla buluşturmak istiyoruz. Paylaştığımız bilgilerle tüm gezgin arkadaşlarımıza rotaları hakkında yardımcı olmak istiyoruz.

 

KURULUŞ

Kesfegel.com 19.08.2017 tarihinde 2 gezgin arkadaş tarafından kurulmuştur. Sitemiz bünyesinde 30’u aşkın gezgin yazar arkadaşımızla beraber 2 içerik editörümüz, 2 sosyal medya kontrolör arkadaşımız görev almaktadır. Zaman içerisinde çok daha kitlelere ulaşacağını düşündüğümüz bu oluşum içinde her zaman yeni ekip arkadaşları, yeni gezgin yazar arkadaşları aramaktayız.

Yazar olmak için ;

https://kesfegel.com/sende-yazar-ol/

Ekibimize katılmak için ;

https://kesfegel.com/kariyer/

adreslerini ziyaret edebilirsiniz.

MİSYONUMUZ

Kesfegel.com ekibi olarak tüm gezgin arkadaşlarımızı tek bir çatı altında toplamak, onların bizlere yazılarında aktaracakları keşiflerle beraber Türkiye’nin en güncel, en büyük gezi/seyahat sitesini en doğru bilgileri barındırarak okuyucularımızla buluşturmayı hedeflemekteyiz.

VİZYONUMUZ

Gelecekte atılacak adımlarla beraber kesfegel.com internet sitesini herkezin bildiği, gezilerine çıkmadan önce sitemizden faydanabildiği bir sosyal topluluk oluşturmak, dünya üzerinde çeşitli etkinliklerde bulunarak gezgin arkadaşlarımızı ve okuyucularımızı bir araya toplayıp sosyal faaliyetlerde bulunmak , çeşitli etkinlikler hakkında bilgilendirmelerde bulunup rehberlik yapmak ve gezme duygusunu tüm insanlara aşılamak istiyoruz.

İnternet sitemizin kurulumu aşamasında görev almış, bizlerden yardımlarını esirgemeyen tüm arkadaşlarımıza sonsuz teşekkür ederiz. Hepinize kucak dolusu sevgiler sunuyoruz.

Bu yolda bizimle devam edecek, kesfegel.com’un ileride çok güzel yerlerde olmasını sağlayacak olan tüm yazar arkadaşlarımız için özellikle diyeceğimiz;

KEŞFET, PAYLAŞ, İLHAM VER!

Kesfegel.com Ekibi