Antalya'da bulabileceğiniz en iyi tatil köyleri

Orada Bir Köy Var Uzakta: Antalya’nın En Güzel 6 Tatil Köyü

Siz de dinlenmek için tatil köyü tercih edenler arasında mısınız? Akdeniz’in tuzlu suyunda ve ışıl ışıl sıcağında geçirilecek birkaç haftayı kim sevmez ki? Herkesin tatil anlayışı başka tabii ama tatil köylerini sevmeyen de pek yoktur sanıyoruz. Sadece otel odasında bulunmak bile insana hafif ve günlük problemlerinden uzaklaşmış hissettiriyorken, kocaman bir tatil kompleksinin içinde neler yapabilirsiniz bir düşünün. İşte karşınızda Antalya’nın en iyi tatil köyleri listemiz!

Sealife Family Resort

Konyaaltı sahil şeridinde yer alan Sealife, konumuyla ön plana çıkıyor. Kendine özel kıyısının yanında yüzmek için açık ve kapalı havuzları ve ter atmak için spa hizmetleri de var. 190-770 lira arasında değişen oda fiyatlarıyla her şey dahil otel hizmeti konusunda uzmanlaşmış. Sadece tatil amaçlı değil, aynı zamanda iş toplantılarınız için de tercih edebileceğiniz Sealife Family Resort’ta keyifli vakitler geçirilmesi için her şey düşünülmüş gibi görünüyor.

Sahil Şerid, 1, Gazi Mustafa Kemal Blv., 07985 Konyaaltı/Antalya

Concorde De Luxe Resort

Antalya’nın en güzel plajları için doğru adres olan Lara’daki bu lüks otel de size tanıtmak istediğimiz ikinci tatil köyü. Concorde ismi uçak şeklindeki binasından geliyor. Tematik oteller arasında yerini almış Concorde De Lux’ün 401 adet odası var. Çok dil bilen personel, çocuk eğlence hizmetleri, açık-kapalı ve ısıtmalı havuzlar, spa hizmetleri ve tenis kortu gibi imkanlar sunan Concorde De Luxe’ün oda fiyatları 305-1535 lira arasında değişiyor.

Kemerağzı Site Mahallesi, Tesisler Cad. 358/1, 07980 Aksu/Antalya

PGS Hotels Kremlin Palace

Sizin de tahmin ettiğiniz üzere Kremlin Sarayı baz alınarak inşa edilmiş olan bu sarayımsı otel Rusya’nın enerjisini Antalya’nın en güzel tatil yerleri arasına sokuyor. 5 yıldızlı bir otelden beklediğiniz her hizmeti sunan Kremlin Palace’ın denize de kıyısı var. Kemerağzı semtinde yer alan otelde oda fiyatları 285 liradan başlayarak 1200 liraya kadar uzanıyor. “Benim kaldığım otelin şekli şemali biraz fiyakalı olacak!” diyorsanız burası tam size göre! Kremlin Sarayı’nı andıran binasıyla çocuklu aileler için de harika bir seçenek.

Özlü Mahallesi, Kundu Mahallesi Tesisler Caddesi No:440, 07110 Aksu/Antalya

Kervansaray Kundu Beach Hotel

Kervansaray ailesinin Lara’da bulunan ve keyifli bir tatil için doğru adres olan harika oteli Kundu Beach Hotel’den de bahsetmek istedik. Hem iş hem de tatil yapmak için ideal olan bu otelin oda fiyatları 235 lira ile 4600 lira arasında değişiyor. Her şey dahil veya oda-kahvaltı şeklinde satın alabileceğiniz ayrı ayrı fırsatları size sunan Kervansaray; balayı, aile tatili veya iş toplantıları için ayrı ayrı düzenlenmiş ve düşünülmüş dekorasyonlarıyla tatil için birebir.

Ermenek Mh., Lara Turizm Yolu, 07112 Muratpaşa/Aksu/AL

Swandor Topkapı Palace

Etnik tarzdaki binasıyla çığır açmış olan bir başka otel daha. Otel personelinin söylediğine göre mükemmele odaklanmış hizmet politikası sayesinde başarılılar. Antalya’daki en güzel tatil yerleri arasındaki Lara’da bulunan otelin oda fiyatları 500 ila 3000 TL arasında. Kendinizi bir Osmanlı sarayında gibi hissetmek ve hanedanlığın sorunlarını düşünürken bir yandan kum-güneş-deniz üçlüsünün tadını da çıkarmak için ideal bir nokta. Kirişli kapılarından geçerken alacağınız üst seviye hizmet ve dikkat ile içinizdeki sultanı ortaya çıkarın!

Kundu Mahallesi, Tesisler Caddesi No:442, 07112 Aksu/Antalya

Limak Lara De Luxe Hotel & Resort

Kompleksinin içinde yok yok desek yeridir. Türkiye misafirperverliğini, Uzakdoğu kültürüyle aynı potada eriterek size sunan bu otel, Meksika-İtalyan-Uzakdoğu mutfaklıyla oldukça iddialılar. Tüm standart odaların deniz manzaralı olduğu bu şahane yerde canınızın bir an bile sıkılması mümkün değil. Birçok havuzu bulunan Limak Hotel’in tam 9 adet de su kaydırağı bulunuyor. Antalya en güzel tatil köyü denince de akla hemen gelmesi bu yüzden! Kemerağzı mevkiinde yer alan bu tatil köyünün oda fiyatları 350 liradan başlayarak 1500 liraya kadar ulaşıyor.

Kemerağzı Mahallesi, Lara Turizm Yolu, 07110 Muratpaşa/Antalya

Türkiye’nin tatil cenneti Antalya’da öne çıkan ve müşterileri tarafından en yüksek puanları almış tatil köylerine size tanıttık. Faydalı olduğunu umuyor, hayatınızın tatil tadında geçmesini diliyoruz!

İlginizi Çekebilir :  Adrasan Suluada Gezisi

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir