temmuz ayındaki konserler

Temmuz Ayı Kültür Sanat Etkinlikleri 2018

Biz Keşfegel ailesi olarak, gezi ile kültürel etkinlikleri ayrı tutmuyoruz ve size her ay büyük sanatçıların konserlerini, sanat etkinliklerini, sirkleri ve festivalleri duyuruyoruz. Kim bilir belki yurtdışı gezilerinizi bir konser ile birleştirerek unutulmaz hale getirebilirsiniz. Bu ay kimler nerede ne yapıyorlar gelin birlikte bakalım!

İtalya

İtalya’daki sanat etkinlikleri için listemiz işte burada.

6 Temmuz – Jay Z & Beyonce

Ünlü sanatçılar, Milano’da bulunan Stadio San Soro’da sahne alacaklar. Dünyaca ünlü sanatçıları görüp müzik ziyafeti çekmek isteyenler için bilet fiyatları 55 Euro’dan başlıyor.

9 Temmuz – Alanis Morisette

Pistoia Blues Festivali’nde sahne alacak olan ünlü sanatçıyı görmek isteyenler için bilet fiyatları 43 Euro. Festival Milan’da Piazzo Duomo isimli tarihi mekanda gerçekleşecek.

10 Temmuz – James Blunt

Arena del mare’de gerçekleşecek olan konserde kulaklarınızın pasının silinmesi için gereken miktar 43 Euro. Temmuz etkinlikleri arasında en iddialılardan olan bu konseri size duyurmaktan mutluluk duyuyoruz.

10 Temmuz – Jamiroquai

Funk müzikseverleri çok sevindirecek olan Jamiroquai konseri tarihi çok eskilere dayanan Montava şehrinde yapılacak. Büyük bir eğlence olacağı kesin olan konserin bilet fiyatları 61 Euro’dan başlıyor.

Fransa

Fransa temmuz ayı etkinlikleri açısından oldukça yoğun.

5 Temmuz – Iron Maiden

Hanginiz lisede dinlemedi ki? Metal müziğin önemli temsilcilerinden olan grubun konseri Paris’te. Biletler ise 56 Euro ile 80 Euro arasında değişiyor.

7 Temmuz – Santana

Santana bu yaz Avrupa turnesinde. Temmuz’un 7’sinde ise Paris’te. Biletleri 52 Euro’dan 82 Euro’ya uzanıyor. Euro’nun alıp başını gittiği bu günlerde bile bu dev müzisyeni dinlemek için gözden çıkarılabilecek miktarlar.

14 Temmuz – Deep Purple

Dünyada ünlü unutulmaz grubun konseri Fransa’nın Tours şehrinde düzenlenecek. Biletler 59 Euro’dan başlayarak 69 Euro’ya çıkıyor. O tarihlerde Fransa’da bulunacaklar bir ayarlama yapıp yollarına düşürebilirler.

28 Temmuz – Chelsea Fc vs. Inter Milan

Futbol sevdalılarını da unutmadık! Nice şehrinde yaşanacak olan müsabaka büyük heyecan taşıyor. Fransa’dayken bir futbol maçında bulunmak unutulmaz bir deneyim olacak eminiz.

Almanya

7 Temmuz  – Guns’n’Roses

Leipzig’de gerçekleşecek olan konser artık olgun çağında olan ünlü rock grubunu sevenler için bir müjde gibi geliyor. Biletler de grubun artık en olgun müziklerini yaptıklarını kanıtlarcasına 190 Euro’dan başlıyor.

8 Temmuz – Melody Gardot

Jazz müziğin kırılgan sesi daha yeni Türkiye’deydi. Almanya’daki konseri ise Hamburg’da gerçekleşecek. 21 Euro’dan başlayan biletler, 85 Euro’ya doğru ulaşıyor. Çok başarılı olan bu müzisyeni Hamburg’da olacaklar mutlaka dinlemeliler. Almanyadaki müzik aktiviteleri içinde en özel konserlerden biri olacak.

 

İlginizi Çekebilir :  16 – 22 Nisan: Turizm Haftası Etkinlikleri

13 Temmuz – Sting

Almanya’nın güzel şehri Füssen Sting’i ağırlayacak. Sting yine “I’m an alien” diye şarkısını söyleyecek ancak bu sefer Almanya’nın semalarına doğru. Biletleri 79 Euro’dan başlıyor. Eğer dilerseniz VIP bölümündeki biletler 260 Euro değerinde.

23 Temmuz – Depeche Mode

Elektronik müzik yapan grubun konseri Berlin’de. Keyifli geçeceğinden emin olduğumuz başarılı grubun bilet fiyatlara 94 Euro’dan başlıyor. En yüksek bilet fiyatı ise 123 Euro. O tarihlerde Berlin’de olacaklara iyi eğlenceler!

Merkezi Avrupa ülkelerinde bu ayki konserler bu şekilde! Umarız bu konserlerden birine denk gelir ve eğlencenin dibine vurursunuz. Gittiğiniz konserlerle ilgili yorumlarınızı ve sizin bildiğiniz konserleri bizle paylaşmayı unutmayın.

Sanat, gezme aşkı ve en önemlisi de sevgi dolu bir hayatınız olmasını dileriz!

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir