gezi turu firmaları

Türkiye’de Bulunan En İyi Gezi Turu Firmaları

Gezmek ve seyahat kavramı tüm insanlar için oldukça önemli. Bu nedenle de hepimiz bir geziye çıkmadan önce iyi bir planlama yapar ve buna göre adımlar atmayı severiz. Bu planlamanın başında da iyi bir gezi turu firması seçmek gelir. Bu nedenle sizin için Türkiye’de bulunan en iyi gezi turu firmaları isimlerini listeledik ve bu gezi turu şirketleri hakkında da bilmekten memnun olacağınız detaylara yer verdik.

Jolly Tur

Adını tüm Türkiye’ye kısa bir süre içerisinde duyuran Jolly Tur, kurulduğu günden beri seyahat severlere kaliteli bir hizmet sunmaya devam ediyor. Adından söz ettirecek hizmetleri her daim daha da geliştirerek müşterisine sunan firma, tüm dünyayı deyim yerindeyse ayaklarınızın altına seriyor. Gezginlerin yol arkadaşı, tatilcilerin de daimi kurtarıcısı olan firma şu an ülkemizde 600’ü aşkın bürosuyla hizmet vermeye devam ediyor. Müşteri memnuniyetini her zaman için ön planda tutan tur firması ayrıca fiyatlar konusunda da sizlere inanılmaz derecede yardım ediyor.

Tatil Sepeti

Kurulduğu 2004 yılından beri “tatil” için çalışan firma, insanları mutlu etmek için çabalıyor. Birbirinden güzel tur fırsatlarını her zaman için müşterisine sunan Tatil Sepeti Türkiye’de bulunan en iyi gezi turu firmaları arasında üst sıralarda yer alıyor. Ülkemizde milyonlarca kişiye uygun fiyatlarla tatil turu sunmayı kendisine amaç edinen firma, kalitesi ve güvenilirliği nedeniyle insanların bir numaralı tercihi olmaya da devam ediyor. İsterseniz yurt içi isterseniz de yurt dışı birçok tatil fırsatını bulabileceğiniz Tatil Sepeti kollarını açmış bir biçimde sizleri bekliyor. Gidin ve gezin. Bunun yanında yeni evlenecek çiftlerimiz için burada balayı turları mevcut.

Anı Tur

Son zamanlarda muhteşem şarkısıyla kendisini insanların aklında yer ettirmeyi başaran Anı Tur, reklamlarındaki gibi eğlenceli fırsatları kurulduğu günden bu zamana müşterilerine sunmaya devam ediyor. Turizm acenta sektöründe bu sene 31. yılını dolduran firma, edindiği tecrübeler sayesinde her daim daha kaliteli hizmet için kendisini yenilemeye de devam ediyor. Yurt içi ve yurt dışı gezi turlarını uygun fiyatlarla sizlere sunan Anı Tur, eminiz ki hayatınızın seyahatini yaşamanızı da sağlayacak nitelikte. Ülkemizin tüm bölgelerine düzenlenen kültür turları, dünyanın birçok ülkesi için hazırlanan tur programları, oteller ve diğer tur paketlerini Anı Tur’da bulabilirsiniz.

Altes Tur

1994 yılında Eskişehir’de kurularak daha sonra Türkiye’nin her yerine yayılan Altes Tur, müşterilerine harika tur fırsatları sunuyor. Yurt içi ve yurt dışı birçok tur paket programını bünyesinde barındıran firma, ayrıca uygun fiyatlarıyla da göz dolduruyor. Gezi programları ile huzurlu ve mutlu insanlar yaratmayı hedefleyen firmadan yapacağınız her alışveriş eminiz ki sizi mutlu edecek. Ayrıca buradan hafta sonu turları da düzenleniyor.

ETS Tur

1991 yılında turizm sektörüne adım atarak birçok insanın seyahat hayallerine kavuşmasını sağlayan ETS tur, Türkiye’de bulunan en iyi gezi turu firmaları arasında da en bilineni. Bu zamana kadar birçok insanın tatile çıkarak huzura kavuşmasını ve mutlu olmasını sağlayan firma uygun fiyatlarıyla da göz dolduruyor. Özellikle de tecrübeli tatilcilerin iyi bildiği erken rezervasyon fırsatlarını kurulduğu günden bu zamana kadar müşterilerine sunan ETS Tur, adeta tüm insanları birer gezgin haline getirmeye ant içmiş gibi duruyor. Özellikle ETS’nin düzenlediği gemi turları çok avantajlı olabiliyor.

Pronto Tur

Eski gezginler bilir, Pronto Tur her zaman için seyahat severlerin bir numaralı tercihi olmuştur. Kurulduğu günden bu yana Türkiye’nin bir numaraları gezi turu firması olmaya devam eden Pronto Tur en çok da uygun fiyatlı tur paketleri ile dikkat çekmeye devam ediyor.

İlginizi Çekebilir :  Black Friday İndirimleri ile Seyahat

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir