Ucuz uçak bileti nasıl bulunur?

Ucuz Uçak Bileti Satın Alabileceğiniz Web Siteleri

Ucuz uçak bileti arayanlara duyurulur; sizin için bir tıkla ulaşabileceğiniz zengin bir liste yaptık. E, haydi! Öğrenmek için tıklayın! 😉

Gezmek iyi, güzel, hoş ve bağımlılık yapan bir şey. Bir gezginin keşfin sınırlarını zorlamaya hazır bir ruha ihtiyacı olduğu kadar ucuz uçak biletine de ihtiyacı var. En azından öyle olduğunu tahmin ediyoruz. Yoksa, içinizden birinin özel uçağı var ve söylemiyorsa çok kırılırız. 🙂 Şaka şaka, elbette bir gezginin aman aman lükslerle işi yok. Gezgin olmak böyle bir şey değil, gezgin olmak en uygun uçak biletlerini arayıp bulmak demek. Ancak Keşfegel gezginleri şanslı; sizi zahmete sokmadık, sizin yerinize biz arayıp bulduk.

Expedia

Her gezginin seyahat planı yaparken tıklaması gereken muazzam bir site. Uygun fiyatlarda uçak bileti bulmanızı sağlamayı kendine görev edinmiş. Ama bununla da kalmamış; tren bileti de bulmanız mümkün, otel de. Üstelik hayal bile edemeyeceğiniz fiyatlarda… Expedia’ya bakmadan seyahat planı yapmayın deriz.

Turna

Alternatifleri artırarak devam edelim ve ikinci sıraya hemen Turna’yı koyalım. Turna’da sadece uçak bileti değil, biriktikçe bedava uçak bileti almanızı sağlayacak Turna Puanlar da var. Kendiniz gibi gezgin arkadaşlarınızla network oluşturmanın faydalarını görebileceğiniz en ucuz uçak bileti siteleri arasında yerini alıyor. Çünkü eğer Turna’ya arkadaşlarınız sizin sayesinizde üye olursa hepsinin yaptığı işlemden %10 puan kazanabiliyorsunuz.

Seyahatim

Seyahatiniz için en uygun bilet bulabileceğiniz bir platform olmakla yetinmemiş araç kiralama ve tur fiyatlarına da yer verip sizi başka sitelerde dolanmaktan kurtarmış. Gideceğiniz yere en uygun biletleri bulmasını sağlayan algoritmaları epey iyi iş çıkarıyor; birçok siteden çektiği verileri harmanlıyor, analiz ediyor ve “Bundan aşağı olmaz” dediği fiyatları önünüze seriyor. Tıklayınız, planlayınız efendim. 🙂

İlginizi Çekebilir :  Ucuza Uçak Bileti Almanın 7 Kolay Yolu

Skyscanner

Siz onu unutsanız bile o sizi unutmayacak, öyle vefalı bir site. Ucuz olmasıyla yetinmeyip güvenilir uçak bileti sitelerini de öğrenmek isteyenler için listeye almakta fayda gördük. Güvenilirliği de özelliğinden geliyor; rotayı belirleyip destinasyonu giriyorsunuz. Gideceğiniz tarihleri söyleyip bütçenizi belirliyorsunuz, o tarihlerde o fiyata bu fırsat kaçmaz dediği anda sizi bilgilendiriyor. Nasıl ama? Bizce çok şık! Buyrun.

Wikipedia

“Şaşırdınız galiba” diyorsunuz ama şaşırmadık. Bilginin membağı diye bildiğimiz Wikipedia, sandığımızdan daha bilgili olduğunu gösteriyor bize. Yurt dışı ucuz uçak bileti arayanların bilgiye ihtiyacı olduğunu unutmamış ve ülkelerin en uygun bilet satan havayollarını da bulmuş, çıkarmış. Bazen madeni kaynağında daha ucuza bulmak mümkün olduğu için şirketlerin sitelerine bakmakta fayda var. Wikipedia’ya giremiyoruz tabii ama VPN diye bir şey var. 😉

Biletbayi

An gelir ucuz uçak bileti kadar ucuz otobüs biletine de ihtiyacınız olabilir. Türkiye’de hizmet veren siteler arasında en iyilerden biri olan Biletbayi bu ihtiyacı es geçmemiş ve uçak biletlerinin yanına otobüs biletlerini de eklemiş. Özellikle yurt içinde de sağlam bir rota çıkaran gezginlerimizin bir tık atmasında fayda var.

Rome2Rio

“Her şey para değil” diyen bir cengaver site. Siz fellik fellik ucuz uçak bileti siteleri arasında dolanırken “Dur, yiğidim. Otur bi’soluklan hele” diyor ve tren mi, gemi mi yoksa başka bir şey mi sizin için daha ucuz olacak hesaplıyor. Tek bilmesi gereken rotanız. Rotanıza göre size ne kaç paradır, neye ne kadar harcarsınız, bir güzel söylüyor. Kafası karışık gezginlerimize duyurulur. Site için buyrun.

Artık sihirli siteleri biliyorsunuz. En ucuz uçak bileti sitelerinden birine girin, biletinizi bulana kadar da vazgeçmeyin. İyi kaçışlar! 😉

İlginizi Çekebilir :  Ucuz Alışveriş Yapabileceğiniz 10 Turistik Ülke

 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir